Ищем стоматолога

Дитяча стоматологія без болю і сліз

Консультація дитячого стоматолога

Консультація дитячого стоматолога починається з первинного огляду і дозволяє визначити чи правильно ростуть зубки у Вашого малюка. У разі необхідності профілактики або лікування дитячих зубок пропонуємо індивідуальний план подальших візитів.
Дитяча стоматологія
Також надамо рекомендації щодо проведення профілактичних процедур і з підбору оптимальних та безпечних засобів гігієни порожнини рота для малюка. Крім того, дитячий стоматолог обов’язково навчить Вашу дитину доглядати за зубами і яснами. А також покаже як правильно чистити зубки. Батькам розповість про продукти харчування, які корисні для здоров’я зубів.

Лікування молочних зубів

Лікування молочних зубів з посмішкою малюка можливо в нашій сучасній стоматології. Безпечна анестезія проводяться за допомогою комп’ютерної навігації. Це означає, що ефект анестезії настає дуже швидко з використанням значно меншої кількості введеного анестетика. Як результат, це знижує токсичність і ризик алергічних реакцій.

Як це відбувається і що про лікування зубів знають і думають наші маленькі пацієнти ви можете подивитися в цьому відео ролику

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *