Протезування зубів

Володіння прогресивними технологіями дозволяє ортопедам клініки успішно вирішувати будь-які проблеми зруйнованих або втрачених зубів: не тільки відновити прикус і функцію жування, але і повернути Вам чудову посмішку за допомогою сучасних ортопедичних конструкцій!
Основою будь-якого ортопедичного лікування є ретельна діагностика, яка включає:
  • Огляд, і з’ясування побажань пацієнта щодо форми і кольору майбутніх зубів;
  • Ортопантомографічне дослідження (панорамний знімок зубів) і комп’ютерну томографію;
  • Зняття відтисків і виготовлення контрольно-діагностичних моделей;
  • Прогнозу потезування wax-up на моделях з використанням артикулятора і лицьової дуги;
  • Постановку точного діагнозу і складання докладного плану лікування, а також його альтернативних варіантів.

Всі етапи протезування абсолютно безболісні. При роботі на «живих» зубах ми завжди проводимо якісне знеболювання. В інших випадках воно не потрібне. Під час протезування пацієнтові виготовляються тимчасові конструкції, за допомогою яких пацієнт може сміливо жувати і посміхатися!

Мікропротезування (вкладки, вініри)

Це досягнення сучасної ортопедичної стоматології, основною метою і головним достоїнством якого є максимальне зниження стоматологічного впливу на сусідні здорові опорні зуби при процедурі протезування зубів.

виниры вкладки

Металокераміка

Металокерамічні конструкції і безметалева кераміка дозволяють відновити форму, зовнішній вигляд, функцію пошкоджених або втрачених зубів. Даний вид протезування найбільш поширений за показаннями, надійний і довговічний.

Перевага, яким володіє металокераміка – зуби виглядають красиво, акуратно.

Для заміщення зовнішнього шару зубів при реставрації коронкової частини зуба застосовують особливі монолітні ортопедичні конструкції – вініри, що дозволяють забезпечити максимальне збереження природної тканини зуба.

Бюгельне протезування

Бюгельні протези діляться за способом фіксації на:бюгельное протезирование

  • Кламмерні – фіксуються на зубах за допомогою кламерів (спеціальних гачків), які не завдають шкоди емалі зуба.
  • Замкові – за принципом кріплення схожі з мостовими, кріпляться до зубів за допомогою спеціальних замків (аттачменов) або телескопічних металокерамічних коронок, які надягають на опорні зуби.

Фахівці ортопедичного відділення клініки володіють технологією виготовлення бюгельних протезів, а також всіма методиками зйомного і незйомного протезування зубів. Бюгельні протези є альтернативою частковим зйомним пластинковим протезам, більш зручні, естетичні, мають високу жувальну ефективністю і адаптація до них проходить краще.

Незйомне протезування зубів

Один з поширених методів лікування цілісності зубного ряду, а також реставрації зубів, відновлення жувальної функції в повному обсязі. Незйомне протезування характерно таким способом кріплення протеза, при якому зняти його самостійно пацієнт не має можливості. Незйомні протези, перш за все, максимально комфортні для пацієнта.

Основні типи незйомних протезів:несъемные протезы
  • мікропротезування:
  • вкладки;
  • вініри.
  • встановлення коронок різних видів і типів;
  • встановлення мостовидних протезів;
  • протезування на імплантатах.
При виборі способу протезування, лікар-стоматолог обов’язково враховує стан зубощелепної системи пацієнта.

 

Нейлонові зубні протези

Нейлонові зубні протези рекомендовані для протезування будь-яких клінічних випадків.

нейлоновый зубной протезНа відміну від більшості інших способів при підготовці нейлонових протезів не потрібно попереднє препарування сусідніх зубів. Як наслідок, відсутні конструкції з металокераміки. Стійкий барвник надає протезам природне забарвлення і естетичний вигляд. Нейлон характеризується стійкістю кольора. Ці показники залишаються на висоті навіть при тривалому використанні зйомного протезу.
Відмітна особливість нейлонових протезів – вони здатні зберігати свої характеристики протягом тривалого часу і при різноманітних умовах. Нейлон стійкий до високої вологості, впливу хімічних речовин і постійним навантаженням. Протези успішно застосовуються як для заміщення часткових дефектів (1-2 зуба), так і для виготовлення повних зйомних протезів.