Гігієна і профілактика

Білосніжні зуби важлива складова іміджу ділової людини, ознака його привабливості в повсякденному житті!

Професійні лікарі-стоматологи пояснять причину виникнення захворювань зубів і проявів пародонта:

  • нададуть Вам консультацію по стану здоров’я зубів і пародонту;
  • допоможуть підібрати засоби індивідуальної гігієни;
  • проведуть професійну чистку, зняття зубного нальоту і каменю ультразвуком з наступним збагаченням тканин зуба фтором;
  • захистять Ваші зуби від карієсу, покривши їх спеціальним засобом – герметиком;
  • позбавлять від підвищеної чутливості емалі зубів;
  • зроблять відбілювання зубів.

Від кави, чаю і нікотину Ваші зуби покриваються, просочуються харчовими пігментами, змінюючи свій колір з яскраво-білого на жовтий або темний, і втрачають естетичний вигляд. Це неприємно, але може бути виправлено за допомогою відбілювання.

Відмінний спосіб комплексно доглядати за своїми яснами і зубами це придбати професійний комплексний іригатор!

Утворення зубних відкладень

Утворення зубного нальоту починається з відкладення органічних речовин на поверхні зуба. У міру взаємодії зі слиною на зубному нальоті фіксуються бактерії, які в процесі своєї життєдіяльності синтезують речовини, що сприяють формуванню твердої основи зубних відкладень.

Навіть при регулярному догляді за зубами досить складно забезпечити повноцінне чищення зубів – бічних поверхонь і міжзубних проміжків, внаслідок чого в цих зонах відбувається активне накопичення зубного нальоту. На легкодоступних для чищення поверхнях зубів, за умови належної індивідуальної гігієни, умов для формування зубної бляшки немає. Від кави, чаю і нікотину Ваші зуби покриваються, просочуються харчовими пігментами, змінюючи свій колір з яскраво-білого на жовтий або чорний, і втрачають естетичний вигляд . Це неприємно, але може бути виправлено за допомогою відбілювання.

Наш досвід свідчить, що при проведенні стоматологом-гігієністом профілактичних заходів 1 раз в 6 місяців захворюваність карієсом зменшується на 50%.